Online broneering

Privaatne butiikhotell Kuressaares

Privaatne butiikhotell Kuressaares

Meie armsas erilise auraga ajas on vaid 10 deluxe tuba, mis on varustatud kõigi mugavustega. Hotelli teenuse märksõnadeks peame personaalsust, külalislahkust ja hoolivust.Kostitame Sind Saaremaa parimate ja värskete maitsetega ning hoolikalt valiktud joogivalikuga. Meie suurim soov on, et meie külalised tunneks end teretulnuna ja hoolitsetuna, just nagu oleks külla sattunud parima sõbra juurde. Lubame, et oleme Sinu jaoks vajalikul hetkel olemas, samas tagame piisava privaatsuse ja iseolemise. 

Romantilikute lemmikpaik

Meie õdus ja romantiline hotell Kuressaare linnapargi südames pakub imelisi vaateid piiskopilinnusele, seda ümbritsevale vallikraavile ja linnapargile, olles lemmikpaik romantikutele ning vaikust ja rahu hindavatele inimestele. See on killuke romantilist puhkust Sinu kiiresse igapäevaellu.

Külastajad hindavad meild kõrgelt

Oleme saanud kõrgeimad hinnangud Saaremaa ja Kuressaare hotellide kategoorias nii Booking.com, Tripadvisor.com kui ka Hotelliveeb.ee kasutajate poolt. Meie hoolsad võõrustajad tagavad selle, et Su külaskäik oleks mugav ja muretu. Sul on võimalus nautida eksklusiivseid ja ka romantilisi hetki südamekujulisel saarekesel Kuressaare Piiskopilossi väravas ning tunnetada selle maja väga erilist aurat.

Broneeri majutus või küsi pakkumist

Luba Sinagi endale üks õdus puhkehetk meie armsas majas. Saada meile broneeringu päring ekesparre@ekesparre.ee ja me võõrustame Sind suurima heameelega. Kodulehelt broneerides saad soodsama hinna kui kasutad promokoodi "season2021". Võid valida ka mõne paketi, milles on kokku liidetud mitmed teenused, et su puhkus oleks mitmekülgsem. Majutus või pakett on ka suurepärane kingitus, mis kindlasti rõõmustab väga selle saajat. Küsi kinkekaarti ekesparre@ekesparre.ee. 

Sinu inspiratsiooni pelgupaik ootab Sind!